• 0532 306 72 51
  • ahsen_girginer@hotmail.com

Fiyatlarımız

İlk tercihiniz olmaktan mutluyuz, Sizler in Kahramanı olmaktan aldığımız mutluluğun tarifini yorumlamak için Köpeklerimizin keyifli ruh halleri gözlemlemeniz sanırım yeterli olabilir. Can dostunuz için en doğru tercih olduğumuzu biliyoruz. Güvenilir ellerde gezdirildiğini bilerek huzur bulmanın tarifi olamaz. Hayvan sever yüreklerle, huzuru lu , keyif li ve mutlu gezmelere çıkıyoruz. Zor zamanların tercih edileni olmak tan büyük mutluluk duyduk . Mutlu patiler ile sevgiyle dolu yarınlara hep birlikte diyoruz…

Haftalık Standart 1 Saat
250 Lira
Hafta içi 5 Gün
Sabah veya Akşam günlük 1 Saat gezdirme .
Evinizden teslim alma ve evinize bırakma
 
Not:Bu paketimiz yürüyüş mesafesinde olan müşterilerimiz için.
Aylık Standart 30 dakika
600 Lira
Hafta içi 5 Gün
Sabah veya Akşam günlük 30 dk gezdirme .
Evinizden teslim alma ve evinize bırakma
 
 
Aylık Standart
900 Lira
Hafta içi 5 Gün
Sabah veya Akşam günlük 1 Saat gezdirme
Evinizden teslim alma ve evinize bırakma.
 
 
Aylık XL Standart
1600 Lira
Hafta içi 5 Gün
Sabah 1 Saat , Akşam 1 Saat Gezdirme .
Evinizden teslim alma ve evinize bırakma.
 
 
KEDİ Standart Paketi
Gün içi tek servis 55
Kedinizin günlük bakımları, mamasının verilmesi , suyunun tazelenmesi,kumunun temizliği yapıyoruz, oyun ve sevgi ihtiyaçlarını da gideriyoruz.
Detaylar için arayınız.
 
 
 

HAFTA SONU PROGRAMLARI VE BAYRAM TATİL PROGRAMLARI EKSTRA OLARAK UYGULANIR. Gezdirme tercihlerinizi yaptığınızda PEŞİN ÖDEME yapılır. Ek süre talep edilirse eklenen saat ücreti ilave edilir.  İkin ci köpek gezdirilme tercih edilirse belli bir oranda indirim uygulanır. Bölgenizdeki can dostunuzun keyifle gezdiği alanlarda yürüyüşümüzü tamamlıyoruz”   ”1 saat 60 Lira. 30 dakikalık ekstra gezdirme programlarımız arzu edildiği takdirde mevcuttur randevu için arayınız.